Získejte návod pro chytrý telefon s androidem


Učte se ovládat svůj mobil jako profesionál. Pořiďte si vlastní kopii eknihy a získejte tak skvělý návod na chytrý telefon. A to bez zbytečného trápení, bez zbytečného hledání informací na internetu a bez doprošování se ostatních o radu. A to vše z pohodlí vašeho domova.

Získejte jednu eKnihu plnou rad a návodů

Chytrý telefon (nejen) pro seniory /1/

S mými několikaletými zkušenostmi výuky používání chytrých telefonů pro seniory jsem se snažil vytvořit jednoduchou eKnihu, která vám pomůže lépe využít váš chytrý telefon.

Stěžejní témata v eKnize

  • Anatomie telefonu
  • Pohyb v prostředí Android
  • Připojení k internetu
  • Kontakty, volání a SMS
  • Aplikace a obchod Play
  • Komunikace se světem
  • Fotografování, videokamera
  • Připojení k počítači
  • Zálohování a aktualizace operačního systému
  • Užitečné aplikace
Přes 220 stran rad a postupů
Více než 300 obrázků z reálných zařízení
PDF ve formátu A4 pro tisk na běžné tiskárně

Podívejte se taky na podrobný seznam jednotlivých kapitol v eKnize.
Moji eKnihu je také možno zakoupit přes Google Play | Knihy Google

Aktualizace zdarma

Mojí eknihu jsem napsal s cílem pomoci starším lidem zvládnout moderní technologii a získat z nich užitek. Proto se ji snažím pravidelně aktualizovat, přidávat nové informace a tipy, které vám usnadní práci s dotykovým telefonem.

A to nejlepší na tom je, že tyto aktualizace dostanete ke knize jako bonus*. Po zakoupení eknihy vám do emailu přijde unikátní odkaz pro stažení, pomocí kterého můžete v budoucnu stáhnout vždy nejnovější vydání.

(* Stáhnout eknihu si můžete pomoci unikátního odkazu z emailu celkem 3x. Pokud vydám aktualizaci a nemáte vyčerpaný počet stažení, bude vám umožněno stáhnout nejnovější vydaní ve formátu PDF.)

Zpětná odezva čtenářů

Všem čtenářům děkuji za konstruktivní zpětnou vazbu!
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Dnes na horách pršelo. Tak jsem si otevřel vaši e knihu. Jen v mobilu. Prohlížení mně zabralo celé odpoledne. Je to perfektní a detailně vysvětlené.Musím si to vytisknout a tak si vybrat co zrovna potřebuji. 
Abych to nehledal.
Jiří J. – 3. listopadu 2023
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Táta se mnoho let bránil, ale před pár týdny svolil. Jsem si jistá, že mohu klidně spát, má Vaši knížku. Máte ji krásně napsanou, vypadá to složitě – na první pohled, ale pokud bude postupovat krok po kroku, všechno krásně pochopí.
Iva K. – 25. září 2023
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
5 star rating
Moc děkuji za knihu. Ukázka mě navnadila, tak jsem si ji hned koupila. Až knihu vytisknu a budu s ní pracovat, posoudím, zda to byly dobře vynaložené peníze nebo se ve mě “probudí” pravý prajz a pak se těšte !!!! 🙂
Eva R. – 18. srpna 2023

co se díky eknize naučíte?

Jaké jsou důležité parametry telefonů

Uhlopříčka, verze systému, paměť RAM nebo interní paměť? S naším e-bookem se v tom neztratíte.

Naučte se možnosti ovládání Androidu

Každý výrobce má své styly prostředí, ale s tímto e-bookem získáte obecný přehled.

Instalujte si zajímavé aplikace

Naučte se, jak hledat a instalovat ty nejlepší aplikace pro vaše potřeby, které Android nabízí.

Fotografujte a upravujte fotky

Moderní telefony už dnes mnohdy nahrazují kvalitní fotoaparáty, ukážeme si, jak na to.

Spojte se s přáteli přes internet

Propojte se s přáteli přes internet, pošlete jim fotky z dovolené a zavolejte jim zdarma.

Chraňte své vzácné okamžiky

Ochraňujte své fotky, videa, kontakty nebo zprávy, a nebojte se jejich ztráty nebo krádeže.

Naučte se svůj mobil ovládat jako profík

S touto eKnihou se stanete expertem v ovládání svého mobilního zařízení s operačním systémem Android. Naučíte se vybírat vhodné zařízení podle parametrů, nastavit ho dle svých potřeb a využívat jeho funkce na maximum. Projdeme postupně od základních operací, přes fotografování a instalaci aplikací, až po spojení s přáteli a zálohování důležitých dat.

Díky této eKnize získáte jistotu v tom, co a jak udělat a nastavit, abyste využili svůj mobil naplno a byl pro vás skutečným pomocníkem v každodenním životě. Po přečtení této eKnihy už se nebudete muset bát neznáma při používání svého mobilního zařízení. Budete mít přehled o jeho možnostech a budete ho moct využívat naplno ke své spokojenosti.

ukázka z eknihy Chytrý telefon (nejen) pro seniory /1/: použití aplikace Fotoaparát na chytrém telefonu s Androidem .

Praktické příklady z prostředí Androidu

Chytré telefony si stále více získává na popularitě, díky cenově dostupným zařízením a možnosti instalace aplikací a nových funkcí. V této eKnize se dozvíte základy ovládání chytrého telefonu s operačním systémem Android. Ukážeme si rozdíly mezi verzemi operačního systému Android a různými vzhledy prostředí u jednotlivých výrobců.

Ukázky a příklady v této eKnize jsou získány z reálného prostředí různých výrobců jako jsou Nokia, Samsung a Xiaomi, takže si můžete udělat představu o možnostech a rozdílech mezi jednotlivými modely a verzemi operačního systému.

Část peněz pošlu dále

Již několik let aktivně podporuji dvě nadace, které se mě osobně dotýkají a dávají mi smysl – nadační fond Rafael dětem, zaměřující se na pomoc nemocným a opuštěným dětem a dále Nadace Haimaom, zaměřující se na podporu transplantace kostní dřeně. Jelikož se ekniha zaměřuji především na seniory, rád bych podpořil taky nějakou nadaci, které se zaměřuje na ně. Zatím nevím kterou, ale do konce roku určitě najdu tu nejvhodnější. V dnešní době, která je plná těžkých výzev, chci být součástí pozitivních změn.

Proto z každé prodané eKnihy, kterou zakoupíte, pošlu část peněz na dobrou věc. Nákup mojí eKnihy tak má dvojnásobný význam – nejenže získáte hodnotný obsah, ale také přispějete na důležité a prospěšné účely.

Děkuji za vaši podporu, která mi umožňuje společně přispět na lepší životní úroveň těch, kteří to potřebují. S vaší podporou se stáváte součástí mé snahy o pozitivní změny a přispíváte k lepší budoucnosti těch skutečně potřebných. Děkuji, že jste se mnou na této cestě.

Pojďme do toho společně

Nenechte si ujít příležitost získat uceleného průvodce ovládáním svého chytrého telefonu s Androidem. Tato eKniha vám poskytne praktické zkušenosti a příklady, díky nimž budete moci efektivně ovládat svůj telefon, instalovat a používat různé aplikace, komunikovat s přáteli a pořizovat kvalitní fotografie. Je vhodná pro všechny úrovně znalostí, takže ať už jste začátečník nebo pokročilý uživatel, s touto eKnihou dosáhnete úspěchu snadno a rychle. Objednejte si svou elektronickou verzi ve formátu PDF a pojďme společně objevovat tajemství Androidu!

Všichni zvedají ceny, ale mojí eknihu si můžete koupit za nižší cenu

– 100 Kč

sleva100

Slevový kód musíte vložit u objednávky do políčka Slevový kupón a klikněte na tlačítko Použít.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Máte dotaz?

Máte dotaz k eKnize? Napište mi do formuláře a já se pokusím na Vaše otázky odpověděť do nejdříve.